Apartmán Eliška (bývalý penzion Pampeliška) leží přímo v srdci Šumavy v obci Prášily. Obklopený překrásnou přírodou Národního parku Šumava. Přímo z obce vede velké množství turistických tras vhodných jak pro pěší turistiku tak i cyklistiku. (Prášilské jezero 4,5 km, jezero Laka 8km, rozhledna Poledník 12km atd...) Pro nadšence zimních spotrů nabízí běžkařské stezky (Skelná, Formberg, Slunečná, Gsenget.) Možnost sjezdového lyžování díky přilehlým sjezdovkám.  Jak už bývá na Šumavě zvykem, stezky krásně značené pro snadnou orientaci.

Přímo v obci na Vás čeká Nejvýše položená botanická zahrada, ve které můžete spatřit bizony, nebo koně. Dále lanový park, dětské hřiště, restaurace, kavárna, cukrárna, potraviny. Snad vše na co si pomyslíte...

Nabízíme pronájem podkrovního apartmánu 2kk o celkové výmeře 29m2 ve kterém se pohodlně ubytuje 4-5 osob. V ložncici se nachází palanda a rozkládací manželská postel. V obýváku rozkládací pohovka vhodná pro 1 osobu. Součástí apartmánu je kuchyňský kout s elektrickým sporákem, horkovzdušná mikrovlnná trouba s grilem, rychlovarná konvice a vše co bude třeba k  jednoduchému vaření. Vlastní koupelna se sprchovým koutem a WC. K apartmánu náleží 1 parkovací místo přímo u domu. Možnost uložení kol a lyžařského vybavení v zahradním domku.